O nas

hp-latex-900

Witamy na stronie sklepu internetowego Wall Print. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w druku wielkoformatowym. Pracujemy na trzech drukarkach wielkoformatowych i to dzięki nim możemy realizować usługi w najkrótszym czasie nawet do 2 dni. Drukujemy najnowocześniejszą technologią lateksową dzięki czemu jakość fototapet jest bezkonkurencyjna, o czym przekonało się wielu klientów nie tylko w Polsce. Klientów z okolicznych miejscowości: Gdańsk, Sopot, Gdynia zapraszamy do biura, gdzie bardzo chętnie zaprezentujemy nasze produkty. W naszym sklepie zamówisz fototapetę na dowolny wymiar, obraz na płótnie oraz naklejkę z folii wybierając zdjęcie z bogatej galerii lub wgrywając własne zdjęcie. Realizujemy zamówienia w terminie nawet do 2 – 3 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia w trybie ekspresowym lub maksymalnie do 5 dni w trybie normalnym. Zapraszamy również do współpracy różnego rodzaju firmy, które chciałyby zostać dystrybutorem naszych produktów. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy.

Firma nasza specjalizuje się w druku tapet na dowolny wymiar. Korzystając z naszego doradztwa, za naszym pośrednictwem mogą dokonać Państwo zakupu wszystkich wymienionych wyżej produktów mając pewność, że dzięki naszemu doświadczeniu w pełni zaspokoją one potrzeby nawet tych najbardziej wymagających. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, hoteli, biurowców, salonów, galerii handlowych jak i do klienta indywidualnego. Dla zaspokojenia oczekiwań klienta wykonujemy również obrazy, naklejki, plakaty, płyty z nadrukiem oraz panele szklane do kuchni, łazienek itp.

Gwarantujemy Państwu pełną satysfakcję z wykonanej usługi w ramach której oferujemy profesjonalne doradztwo co do wyboru rodzaju tapety – uwarunkowanego jakością przygotowanego podłoża oraz obmiar co do ilości potrzebnego materiału.