Fototapeta w kuchni ?

Brzmi dość niewiarygodnie, prawda? Jednak to jest doskonały sposób, aby nadać jej czy nowoczesnego wizerunku, industrialnego wyglądu czy prowansalskiego stylu.
Fototapeta do kuchni najczęściej wykorzystywana jest na ścianie pomiędzy blatem a szafkami wiszącymi. Oczywiście można również nakleić ją na całej ścianie, o ile nasza kuchnia na to pozwala.
Jak wiadomo, kuchnia jest wymagającym pomieszczeniem, dlatego zalecanym materiałem do wykorzystania jest fototapeta winylowa. Dzięki swojej strukturze cechuje się wysoką wytrzymałością i odpornością na wszelkie odkształcenia materiału. Główną jej zaletą jest to, że przepuszcza parę wodną, co sprawia, że ściany “oddychają”. Materiał do produkcji fototapety winylowej jest wodoodporny i posiada atesty niepalności. Czyścić ją można zarówno na sucho, jak i na mokro z użyciem delikatnych środków czyszczących.
Najczęściej wybieranym tematem przewodnim są świeże warzywa, owoce, zdjęcia przypraw czy ziół. Doskonale pasują również panoramy miast, toskańskie bądź greckie uliczki. Oczywiście każda kuchnia jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju dlatego dobór odpowiedniej grafiki należy już do Was.
Poza ofertą fototapet do kuchni polecamy również obrazy bądź plakaty, dzięki którym również możemy stworzyć niepowtarzalny nastrój w naszej kuchni.

Wyświetlanie 1–80 z 500