Obrazy Wieloczęściowe

TRYPTYKI … inaczej mówiąc obrazy wieloczęściowe albo obrazy wieloelementowe tworzące jedną spójną całość, zwaną potocznie „tryptykiem”. Oczywiście nie ogranicza to ilości elementów do trzech. Istnieje bowiem możliwość dokonania wyboru, z ilu elementów będzie się składać nasza kompozycja. Zaczynając od dwóch a kończąc na siedmiu, czyli pełen wachlarz. Dla wielu z nas, taki rodzaj wystroju okazuje się wielką pokusą. Jest to prosty, a zarazem tani sposób na skuteczny, nowy aranż naszych wnętrz.
Jeśli chcemy wnętrzu nadać wyrazisty charakter, a jednocześnie nadać mu trójwymiarowość, to ten produkt nadaje się idealnie. Najczęściej wybieranym motywem są kwiaty w dużym powiększeniu. Także szerokie perspektywy np. plaż lub inne sympatyczne, nostalgiczne widoki. Jednym słowem dominuje natura. Niejednokrotnie sięgamy również po tematy urbanistyczne. Kadry wielkich miast takich jak np. Nowy Jork, w energetyczny, skuteczny sposób uzupełnią klimat każdego młodzieżowego pokoju, ale nie tylko.
Obrazy wieloczęściowe są również doskonałym nośnikiem form nowoczesnych, abstrakcji, a te sprawdzą się w każdej przestrzeni, błyskawicznie nadając mu indywidualnego wyrazu.
Jest to więc propozycja do wnętrz dużych, jak i mniejszych. Z tą samą siłą przełamią monotonię „płaskich” ścian, szczególnie tam gdzie we wnętrzu panuje minimalizm a sprzętów jest niewiele. Dlatego częstym miejscem ekspozycji są przede wszystkim sypialnie czy obszerne salony.
Mamy więc do dyspozycji wnętrzarskie narzędzie, które lubimy najbardziej: tanie, skuteczne, szybko zmieniające w piękne naszą przestrzeń.

Wyświetlanie 1–80 z 347