WALLart – tapety autorskie

Tapeta WALLart
HALL ogromny … SALON przestronny … KUCHNIA otwarta … POKÓJ KAPIELOWYstawiają przed nami coraz częściej większe wyzwania


można tak lub siak
ale na pewno powinno być
WYJĄTKOWO, NIEPOWTARZALNIE

WALLart

… to kolekcja grafik
propozycja dla ODWAŻNYCH
szukających NIEBANALNYCH
rozwiązań dekoratorskich

należy pamiętać, iż istnieje
możliwość dopasowania do
indywidualnych wymiarów wnętrza
na dowolnym podłożu
począwszy od papieru kończąc
na bardziej finezyjnych

WALLart
WALLart

Każde wnętrze można „ubrać” . . . w kolor . . . w emocje.

Jednym z wielu rozwiązań są coraz częściej stosowane tapety autorskie. Projektowane niejednokrotnie przez artystów projekty mają walory skończonych dzieł. Zamiast oprawić i powiesić na ścianie można je aplikować bezpośrednio w formacie max, nadając wnętrzu niepowtarzający, unikatowy charakter. Najczęściej spotykane tego typu realizacje to wnętrza nowoczesne, otwarte przestrzenie … typu studio , loft. Lofty są jednak dostępne dla nielicznych ale alternatywą są soft lofty, czyli nowe budynki aranżowane na wzór wnętrz poindustrialnych. Coraz więcej jest takich inwestycji.

Dominują w nich otwarte przestrzenie, światło. Soft lofty tworzą przestrzeń jakiej nie mogą zaproponować żadne inne wnętrza. To styl dla każdego, kto posiada wyobraźnię i ma w sobie fantazję. Ciekawe wnętrza potrzebują ciekawej, gustownej oprawy. Tapety autorskie czyli inaczej mówiąc grafiki w rozmiarze XXL idealnie nadają się jako tło dla minimalistycznej aranżacji także w niewielkich wnętrzach i można tchnąć w nie ducha sztuki. Jest to bowiem propozycja dla indywidualistów, aktywnych, kreatywnych ludzi, dla amatorów niekonwencjonalnych rozwiązań dekoratorskich. Otwierają bowiem nieskończenie wiele możliwości organizacji przestrzeni, mogą je np. powiększyć optycznie.

Kolory, którymi lubimy się otaczać, tworzą naszą aurę. Idąc tą drogą jesteśmy pewni sukcesu. Mamy dobry początek by czuć się dobrze w naszym wnętrzu. Obecne trendy mają swoje historyczne korzenie i określają obecny dizajn. Konstruktywizm nie wszystkim musi coś mówić, jednak warto przejrzeć twórczość np. Strzemińskiego i jego żony Kobro. Aktualność i ponadczasowość ich prac uderza nas. Patrząc na ich dorobek zastanawiamy się czy to możliwe, że nie powstawały w obecnych czasach a w latach 20 – 30 tych. Proste elementy, geometria jest bardzo na topie. Taki deseń jest obecny również we wzornictwie przemysłowym, meblarstwie, budownictwie itd.

Sięgając po różne środki dekoratorski aranżując naszą przestrzeń pamiętajmy o nowej kolekcji tapet WALLart, która podąża za tymi trendami. Znajdziemy tam nietuzinkowe, proste ale nie zimne, uproszczone często skrótowe lecz bardzo efektowne kompozycje…grafiki, które można nanieść na jedną lub wiele ścian, nadając wnętrzu mocny wyraz a na pewno wytyczając nimi laitmotiv. Zdecydowana kolorystyka, jednocześnie soczysta, aktualnie panująca paleta barw, pozwala na przyjemną zabawę z kolorem. W kolekcji znajduje się min cykl z motywem ryb, które pozwala na łączenie, miksowanie brytów co pozwala uzyskać indywidualny efekt typu patchwor. Tapety są tak przygotowane iż z łatwością pozwolą na dopasowanie ich do indywidualnych wymiarów. Jeśli jednak nie, to dystrybutor czyli WallPrint, zapewnia możliwość dogrania szczegółów w kontakcie bezpośrednim.
Jak to bywa w dobrym zwyczaju WallPrint, jest możliwość wybory podłoża tapety, począwszy od papieru poprzez cały wachlarz bardziej czy mniej strukturalnych i pokrycia go laminatem w celu wzmocnienia odporności na trudniejsze warunki. Czasami jest to małe dziecko, domowe zwierzę lub przestrzeń bardziej wymagająca typu łazienka, kuchnia.
Jednym słowem tapety WALLart z WallPrint24.pl są propozycją godną rekomendacji .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Website