Winylowa czy lateksowa


WINYLOWA czy LATEKSOWA ? ? ?
. . LATEKSOWA czy WINYLOWA ? ? ?
Estetyka to nasza indywidualna ”bajka”, innymi słowy .. . o gustach się nie dyskutuje :) Inaczej maja się sprawy jeśli musimy dokonać wyboru merytorycznego a cechy danego produktu są kluczowe i decydują o naszym wyborze.

Nowoczesne fotoTapety na zamówienie, pod zadany wymiar, dedykowane są nie tylko naszym upodobaniom, założeniom aranżacyjnym ale również funkcji  . . . niejednokrotnie ekstremalnymi, z którymi mają się zmierzyć. Taka np łazienka czy pokój kąpielowy, będzie wymagał oczywiście innego materiału, wodoodpornego. Hall czy wąski przedpokój jest zwykle poddawany jeszcze mocniejszym wyzwaniom. A czym na dobrą sprawę rożni się w/w od kuchni czy nawet dziecięcego pokoju ??? W każdym przypadku zależy nam, by fotoTapeta PRZETRWAŁA jak najdłużej i w najlepszej kondycji. Rodzi się wiec pytanie która ? … lateksowa czy możne winylowa ?

Lateksowa radzi sobie całkiem dobrze w każdy wnętrzu niestety poza łazienką. Można ja przecierać delikatnie wilgotną szmatką, bez używania środków chemicznych czyli środowisko kuchenne tez raczej nie jest jej pisane ze względu na ciągle, dość spore zabrudzenia. Jednym słowem: dobra jakość druku, relatywnie dobra cena jednak z ograniczeniami realizacyjnymi.

Winylowa jest trwalsza od lateksowej. Wytrzymała na wilgoć i tłuszcz nie mówiąc o typowych zabrudzeniach. W konserwacji łatwa. Lekko mokra gąbka czy szmatka sprawę załatwi, tapeta. . .”oddycha”. Winylowa na flizelinie zachowuje wszystkie cechy powyższej. Zawiera dodatkowo spód flizelinowy,co dodając jej grubości pozwala z sukcesem kłaść ją na nierównych powierzchniach jednocześnie kryjąc ich niedoskonałości.
Łatwo sie instaluje i bez większego trudu usuwa . Można stosować na niej laminat co jeszcze bardziej zwiększa jej żywotność.

… i co NAJWAŻNIEJSZE od niedawna w naszym sklepie WallPprint24.pl fotoTapeta Winylowa na flizelinie gładka w cenie lateksowej !!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Website